logo
Drini Times u krijua nga iniciativa e guidës turistike Drini Xhafa. Duke vënë re pasurinë e lumit Drin i cili në Shqipëri është lumi më i madh me kapacitete të jashtzakonshme turistike te pashfrytëzuara, lindi ideja që më shumë turistë të kenë mundësi të kalojnë kohë ne lumin Drin duke i dhënë vlerë më të madhe kohës së pushimeve. Pra koncepti i kohes me lumin Drin ka krijuar Drini Times. Hapi i pare filloi në verën e vitit 2019 kur 10 kayake transparentë erdhën në Shkodër dhe filloi aktiviteti i xhirove me kayak ne rrjedhën e lumenjve Drin dhe Buna. Qëllimi vazhdon te jetë i njëjtë dhe i thjeshtë: Të rritet koha e shpenzuar për aktivitete nga turistët në Shkodër.
069 295 6106
[email protected]

FOLLOW US:
069 295 6106
Top

EMBARK ON A CRUISE A modern and beautiful WordPress theme for all kinds of travel and tourism busines. WordPress theme for all kinds of travel and tourism.

TOUR TYPE

Lorem ipsum dolor sit amet This is Photoshop’s version of Lorem Ipsn gravida. Ing business like this takes much more effort than doing your own.

MOST POPULAR TOURS

Lorem ipsum dolor sit amet This is Photoshop’s version of Lorem Ipsn gravida. Ing business like this takes much more effort than doing your own.

Watch Our Video

LAST MINUTES

Lorem ipsum dolor sit amet This is Photoshop’s version of Lorem Ipsn gravida. Ing business like this takes much more effort than doing your own.

No tours match your criteria

TRAVEL FAR ENOUGH, YOU MEET YOURSELF

This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.
SUBSCRIBE

JOIN THE NEWSLETTER

To receive our best monthly deals

    Slide Shkodra Buna Slide Drini Timrd Slide Buna River

    How Beautiful Is To Do Nothing And Then Rest Afterwards And Then Rest.

    You don't have permission to register